Terminator Salvation | ۲۰۰۹| ۳gp| 159 mb

دانلود   فیلم Terminator Salvation با لینک مستقیم  ,  کم حجم

در جدید ترین فیلم از مجموعه ترمینتر با نام رستگاری، یکی از پرفروش ترین فیلمهای روز در سینماهای آمریکا، کریستین بیل در نقش جان کانر، رهبری یک گروه مقاومت مردمی را به دست می گیرد برای نابود کردن شبکه مخوف ماشین های «خودآگاه» آدمخوار، که با هدف نابودی نسل بشر از روی کره زمین، به شکار و انهدام سازمان یافته آدمها مشغول هستند. سناریوی فیلم تلفین ماجرای ترمینتر است با کتاب جاده The Road از نویسنده معاصر Cormack McCarthy برنده جایزه پولیتزر برای همین کتاب.

فیلم «رستگاری» Terminator Salvation جدیدترین فیلم از مجموعه ترمینتر با هنرپیشه های جدید و داستان جدید، بعد از شش سال، از هفته پیش به پرده سینماها بازگشت. این مجموعه ۲۵ سال پیش با فیلم ترمینتر با شرکت آرنولد شوارتزنگر شروع شد به کارگردانی جیمزکمرون و «رستگاری» نخستین بار است که آرنولد در ترمینتر حضور ندارد. با این حال، آرنولد شوارتزنگر، حالا فرماندار ایالت کالیفرنیاست، نقش کوتاهی دارد ودر خبر ها بود که برای نمایش اندام ماهیچه ای او، این بار دیگر از بدل و نقاشی کامپیوتری استفاده کرده اند.


آرنولد شوارتزنگر در مجموعه Terminator یک روبات یا آدم ماشینی بود با توانائی های خارق العاده برای کشتن که از آینده آمده بود کشتن بچه ای به نام جان کانر، که قرار بود در آینده قیام آدمها علیه ماشین ها را رهبری کند اما تبدیل می شود به مدافع آن بچه و در فیلمهای بعدی، با فرستادگان دیگر آینده به جنگ می پردازد.

وجه مشخصه آن فیلم ها، که نمونه های دیدنی از سینمای حادثه ای یا اکشن در ترکیب با افسانه علمی بودند، حضور آرنولد بود که با طرز بازی کردن و آن لهجه اش، انگار همیشه به تماشاگر چشمک می زد و کل داستان فیلم و افکت ها یا ترفندهای بصری آن را دست می انداخت.

 

-.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.-

دانلود فایل  click here  download

www.lxl.ir :پسوورد

حجم :۱۵۹   mb

-.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.–.-.-.-.-.-

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 6 بهمن 1388    | توسط: محمد جاویدی    |    | نظرات()